List of Participants

  • Richard Dipper (University of Stuttgart, Germany)
  • Venkatesh Rajendran (IISC, Bangalore)
  • Apoorva Khare  (IISC, Bangalore) 
  • Tanusree Khandai (IISER-Mohali)
  • Pooja Singla (IISC, Bangalore)
  • Shripad Garge (IIT Bombay) 
  • Arvind Ayyer  (IISC, Bangalore)
  • Santhosh Pattanayak (IIT Kanpur)
  • Upendra Kulkarni (CMI, Chennai)
  • Clare D Cruz (CMI, Chennai) 
  • Anuradha Garge (Mumbai University)
  • Ravinder (CMI, Chennai )
  • Kamalakshya Mahatab (NTNU Norway)
  • M. Hassain (IISC Bangalore)
  • Dilpreet Kaur (IISER Pune)
  • Chudamani Pranesachar Anil Kumar ( IMSC Chennai)
  • Shraddha Srivastava( IMSC Chennai)
  • Sridhar Narayanan (IMSC Chennai)
  • Digjoy Paul (IMSC Chennai)
  • Uday Bhaskar Sharma (IISER Pune)
  • Mohan R (ISI Bangalore)
  • Mrigendra Singh Kuswaha (IMSC Chennai)
  • Arun Kumar Ganesan (IISC Bangalore)
  • Mamta Balodi (IISC Bangalore)
  • Amritanshu Prasad (IMSC Chennai)
  • K. N. Raghavan (IMSC Chennai)
  • S. Viswanath (IMSC Chennai)
  • Geetha T (IISER TVM)
  • Sumit Mohanty (IISER TVM)
  • Divya Maneesha Ampagouni (ISI Bangalore)
  • Shahnaz Shamim (ISI Bangalore)
  • Swarnalipa Datta (IISC Bangalore)
  • G V Krishna Teja (IISC Bangalore)
  • Swapna Raveendran (Kottarakara Kollam)
  • Seethalakshmi K (IISER Pune)
  • Gargi Lather (IISER Mohali)
  • Nazim Khan (Aligarh Muslim University)
  • Ali Ahmed Abdullah (Aligarh Muslim University)
  • Arindam Das (BITS Pilani)
  • Nimisha Pahuja (IISC Bangalore)
  • Rahul Kitture (IISER Mohali)
  • Soham Pradhan (ISI Bangalore)
  • Thulasi K R (Pondicherry University)
  • Sampath Lonka (Sri Sathya Sai Institute of Higher Learning)
  • Anuj Jakhar (IMSC Chennai)
  • Saravanan S (Pondicherry University)
  • Mayuri SD (Amruta University)
  • Joyentanuj Das (IISER TVM)
  • Sunil Kumar (IISER TVM)
  • Amrutha P (IISER TVM)
  • Shankhadeep Mondal (IISER TVM)
  • Kalyan Singh Banoth (IISER TVM)
  • Nithin Bharadwaj (IISER TVM)
  • Sagnik Saha (IISER TVM)
  • Registration date is over.